خرید زودپز برقی تفال
قیمت اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ مرغوب
قیمت انواع پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
كفپوش
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :behinfoam
تاريخ: 1397/2/23  ساعت: ۰۵

http://behinfoam.com/wp-content/uploads/2018/01/rubberflooring4-1-215x215.jpg

كفپوش لاستيكي از محصولات پرفروش و پركاربرد بهين فوم بوده كه با تكنولوژي پيشرفته براي مصارف خاص مورد استفاده قرار مي گيرد. كفپوش ها امروزه در زندگي روزمره ما كاربرد زيادي دارند و در هر فضايي كه مي نگريم كفپوشي خاص جهت پوشش زمين مورد استفاده قرار مي گيرد كه بسياري از آنها كفپوش فومي مي باشند. اين كفپوش از دانه هاي گرانول توليد شده و براي فضاهايي كه نياز به كفپوشي محكم و مقاوم دارند و نيز براي فضاهاي سر باز و پر رفت و آمد مناسب مي باشد.

چرا كفپوش لاستيكي ؟

اين كفپوش به دليل محكم و مقاوم بودن در اثر فشار و ضربه آسيبي نمي بيند و در برابر عواملي همچون تابش آفتاب، ريزش برف و باران، وزش باد و ساير عوامل محيطي كاملا مقاوم بوده و آسيبي نمي بيند. همچنين به دليل مقاومت بالا بر اثر رفت و آمد زياد، عبور با كفش و حتي عبور وسايل نقليه از روي آن ها آسيبي نمي بينند و قابليت تحمل وزن آن ها را دارند به همين دليل كفپوش پلاستيكي براي استفاده در پارك، پياده رو، پاركينگ، حياط و هر فضاي سرباز و پر رفت و آمد ديگري مناسب مي باشد.

منبع: كفپوش لاستيكي

021-33935246

:
برچسب‌ها:

نويسنده :behinfoam
تاريخ: 1397/2/23  ساعت: ۰۵

كفپوش تاتامي

كفپوش تاتامي از توليدات بهين فوم محصولي پركاربرد جهت پوشش كف زمين مي باشد. اين كفپوش معمولا براي مكان هايي استفاده مي شود كه نياز به پوششي نرم و انعطاف پذير داشته باشند و براي فضاهاي سر بسته كاربرد دارند. اين كفپوش از فوم بهداشتي و سازگار با پوست توليد شده و تمام نكات استاندارد در آن ها رعايت شده، داراي گواهي استاندارد و گواهي بهداشت مي باشند.

در چه مكان هايي از كفپوش تاتامي استفاده نماييم:

در مهد كودك و اتاق كودك:

در اين مكان ها استفاده از اين كفپوش توصيه مي شود زيرا به دليل بهداشتي بودن سازگار با پوست كودكان بوده و حساسيتي براي آن ها ايجاد نمي كند. رنگبندي شاد و متنوع آن باعث جذابيت محيط براي كودكان و ايجاد فضايي شاد براي آن ها مي شود. ضد آب بودن اين كفپوش باعث مي شود كه بتوان به راحتي و بدون درد سر آن را تميز نمود و اين از لحاظ بهداشتي براي كودكان بسيار مناسب است.

فوم نرم و ارتجاعي آن نيز به عنوان ضربه گيري براي كودكان بوده و در صورت افتادن بر روي آن آسيبي نميبينند.

در سالن هاي ورزشي:

در سالن ورزش هاي رزمي و سالن ايروبيك نيز از كفپوش هاي تاتامي استفاده مي نمايند زيرا اين كفپوش ها كاملا ايمن و استاندارد بوده و باعث حفظ سلامتي افراد مي گردد. همچنين در صورت افتادن بر روي آن آسيبي نميبينند. كفپوش تاتامي بهين فوم داراي تأييديه از فدراسيون هاي ورزشي مي باشند.

مشاهده محصول در سايت: كفپوش تاتامي

براي خريد محصول با شماره هاي زير تماس بگيريد:

021-33935246

021-33935114

 

:
برچسب‌ها:

[ ]